Αγαπητές φοιτήτριες – Αγαπητοί φοιτητές,

αν είστε ανάμεσα στους επιτυχόντες για πρακτική άσκηση κατά το ακαδημαϊκό έτος 22-23 και δεν έχετε προσκομίσει έως σήμερα τα  έντυπα για την έναρξη της πρακτικής σας στο γραφείο πρακτικής άσκησης, παρακαλούμε φροντίστε να προσκομίσετε τα απαραίτητα έντυπα στο γραφείο πρακτικής άσκησης το αργότερο έως και τις  6 Ιουνίου 2023.

Αν παρά το γεγονός ότι βρίσκεστε ανάμεσα στους επιτυχόντες, δεν επιθυμείτε να πραγματοποιήσετε την πρακτική σας άσκηση,  παρακαλούμε για την αποστολή της Υπεύθυνης Δήλωσης ακύρωσης – την οποία μπορείτε να βρείτε εδώ – στη Γραμματεία του Τμήματος σας, προκειμένου να ενημερωθεί το γραφείο πρακτικής και να ενημερώσει κάποιον άλλον ενδιαφερόμενο φοιτητή από το τμήμα σας, για την διαθέσιμη θέση.

Οι επιλαχόντες των διαθέσιμων θέσεων  που θα προκύψουν θα ενημερωθούν από το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης και τον Επιστημονικά Υπεύθυνο του Τμήματος τους

Το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης είναι στη διάθεσή σας για κάθε πρόσθετη πληροφορία και διευκρίνιση!

Γραφείο Πρακτικής Άσκησης Πανεπιστημίου Πατρών
Κτίριο Διοίκησης, ισόγειο (Πρυτανεία)
Τ.Κ. 26500 Πανεπιστημιούπολη – Ρίο, Πάτρα
Τηλέφωνα επικοινωνίας: 2610997859 /2610997884 / 2610997245