ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΜΗΜΑ Δ.Ε.Τ. (Πρώην Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (Μεσολόγγι) – ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2022-2023

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ

Το Τμήμα Δ.Ε.Τ. (Πρώην Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (Μεσολόγγι) – ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας) του Πανεπιστημίου Πατρών  ανακοινώνει τις διαθέσιμες θέσεις για το Ακαδημαϊκό Έτος 2022-2023.

Γνωστοποιείται στις φοιτήτριες/στους φοιτητές η παράταση προθεσμίας υποβολής αιτήσεων για την Προκήρυξη θέσεων Πρακτικής Άσκησης στα πλαίσια του προγράμματος ««Πρακτική Άσκηση τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Πατρών:  Τμήμα Δ.Ε.Τ. (Πρώην Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (Μεσολόγγι) – ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας) » για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023 από Δευτέρα 20.02.2023 σε Τρίτη 28.02.2023 και ώρα 11:00 π.μ. (εκπρόθεσμες αιτήσεις θα απορρίπτονται).

Αριστ. Γαρμπής
Επιστημονικός Υπεύθυνος

Περισσότερες πληροφορίες στο επισυναπτόμενο αρχείο της Πρόσκλησης που ακολουθεί:

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΑ 2022-2023 Τμ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΤΕΙ ΔΕΜΕΣ)

(ΠΡΟΣΟΧΗ! ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023 – ΩΡΑ 11.00 π.μ.)

Αίτηση Χρηματοδότησης από την Πράξη ΠΑ ΤΕΙ

Αίτηση_Έναρξης_Πρακτικής_Άσκησης