«Πρακτική Άσκηση Φοιτητών Πανεπιστημίου Πατρών: ΠΤΔΕ»

Με την παρούσα ανακοίνωση – πρόσκληση γνωστοποιείται στους/στις φοιτητές/τριες του ΠΤΔΕ του Πανεπιστημίου Πατρών ότι κατά το εαρινό εξάμηνο του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους (2018-19) θα πραγματοποιηθεί το πρόγραμμα «Πρακτική Άσκηση Φοιτητών Πανεπιστημίου Πατρών: ΠΤΔΕ», σύμφωνα με την πρόσκληση ΕΚΤΠ01 με Α/Α ΟΠΣ.: 2702 και αριθμ πρώτ.: 3656/2-7-2018 με τίτλο: «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης», στο πλαίσιο του οποίου είκοσι πέντε (25) τεταρτοετείς φοιτητές/τριες θα έχουν τη δυνατότητα να εργαστούν με πλήρες ωράριο και υποχρεώσεις σε κοινωνικούς και πολιτιστικούς φορείς της Πάτρας για δύο μήνες (Μάιο και Ιούνιο του 2018) με συμβολική αμοιβή (250 € το μήνα) και ασφάλεια (1% κατά κινδύνου), αφού παρακολουθήσουν ειδικά σεμινάρια/εργαστήρια προετοιμασίας.

Επισυναπτόμενα:
Microsoft Office document icon 2019 ΑΙΤΗΣΗ ΦΟΙΤΗΤΗ.doc