ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: Πρόγραμμα «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Πατρών: Τμήμα Οπτικής-Οπτομετρίας» – ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Π.Α. ΜΕ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ ΕΣΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΤΟΥ ΕΠΑΝΕΚ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΟΠΤΙΚΗΣ-ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (προσωρινά αποτελέσματα)

Παρακαλώ βρείτε παρακάτω τον αξιολογικό πίνακα κατάταξης Π.Α. με συγχρηματοδότηση ΕΣΠΑ από την πράξη του ΕΠΑΝΕΚ «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Πατρών: Τμήμα Οπτικής-Οπτομετρίας» (διάστημα υλοποίησης Πρακτικής Άσκησης: 01/10/2021 – 31/03/2022):

ΕΣΠΑ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ Ο.Ο.
6ΜΗΝΗ Π.Α. 01ΟΚΤ2021-31ΜΑΡ2022
Α/Α ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΜ ΒΑΘΜΟΣ
1

Κανένας φοιτητής δεν αιτήθηκε για έναρξη Π.Α. οπότε και οι θέσεις ΕΣΠΑ θα μεταφερθούν και θα είναι διαθέσιμες για τους φοιτητές Ο&Ο για το ερχόμενο χρονικό διάστημα υλοποίησης ΠΑ (σύμφωνα με τον Οδηγό ΠΑ του Τμήματος, από 1η Απριλίου μέχρι 30 Σεπτεμβρίου 2022).

ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ

Οι φοιτητές έχουν δικαίωμα ενστάσεων εντός πέντε ημερών μετά την ανακοίνωση του πίνακα επιλεγέντων φοιτητών (στον σχετικό ιστότοπο του Πανεπιστημίου και στην ιστοσελίδα του Τμήματος Οπτικής-Οπτομετρίας). Οι ενστάσεις θα κατατίθενται στην Γραμματεία του τμήματος και θα εξετάζονται από την Επιτροπή Αξιολόγησης Ενστάσεων που έχει ορισθεί από το τμήμα.

Ο Επιστημονικός Υπεύθυνος

Μακρυνιώτη Δήμητρα,