ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΤΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΚΑΔ . ΕΤΟΥΣ 2020-2021 ΤΟΥ ΤΜ. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Το Τμήμα Λογοθεραπείας του Πανεπιστημίου Πατρών, στο πλαίσιο του προγράμματος με τίτλο «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Πατρών: Τμήμα Λογοθεραπείας,  και σε συνέχεια της προκήρυξης του τμήματος που αφορά στις θέσεις για ΠΑ του ακαδ. έτους 20-21 που έχει αναρτηθεί στις 18/02/2021 ανακοινώνει την παράταση του διαστήματος υποβολής αιτήσεων στην Γραμματεία του τμήματος μέχρι τις 08/03/2021.

Για την διευκόλυνση των φοιτητών λόγω των συνθηκών και της καθυστέρησης των ταχυδρομικών αποστολών, μπορούν να αποστείλουν αρχικά σε ηλεκτρονική μορφή τα έντυπα στο email της Γραμματείας του τμήματος.

Τα προσωρινά αποτελέσματα της επιλογής θα αναρτηθούν στις 10/03/2021 και οι φοιτητές έχουν δικαίωμα ενστάσεων εντός πέντε ημερών μετά την ανακοίνωση του πίνακα επιλεγέντων φοιτητών (στον σχετικό ιστότοπο του Πανεπιστημίου και στην ιστοσελίδα του Τμήματος Λογοθεραπείας).

Οι ενστάσεις θα κατατίθενται στην Γραμματεία του τμήματος και θα εξετάζονται από την Επιτροπή Αξιολόγησης Ενστάσεων που έχει ορισθεί από το τμήμα, ανακοινώνοντας τον οριστικό πίνακα στις 16 Μαρτίου 2021.

Ο Επιστημονικός Υπεύθυνος

Τρίμμης Νικόλαος,