ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ:

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΜ.ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΘΕΣΕΩΝ ΠΑ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Το Τμήμα Διοίκησης Τουρισμού του Πανεπιστημίου Πατρών και για τους/τις φοιτητές/τριες του τμ. Τουριστικών Επιχειρήσεων του πρώην ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας, στο πλαίσιο της Πράξης με Κωδικό ΟΠΣ 5030937 (ΕΚΤΠ01) με τίτλο: «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Πατρών», που υλοποιείται στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία 2014-2020» και συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο-ΕΚΤ) και από Εθνικούς πόρους, ανακοινώνει τα προσωρινά αποτελέσματα στο επισυναπτόμενο αρχείο, μετά την αξιολόγηση των αιτήσεων των φοιτητών/τριων που κατατέθηκαν στην Γραμματεία του τμήματος έως και 23 Νοεμβρίου 2021.

Οι φοιτητές/τριες έχουν δικαίωμα ενστάσεων, εντός πέντε ημερών από την επόμενη της ανακοίνωσης των προσωρινών αποτελεσμάτων, όπου  θα κατατίθενται στην Γραμματεία του τμήματος και θα εξετάζονται από την Επιτροπή Αξιολόγησης Ενστάσεων που έχει ορισθεί από το τμήμα, ανακοινώνοντας τον οριστικό πίνακα.

Επισυναπτόμενο αρχείο:

Προσωρινά αποτελέσματα_112021