ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ:

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΜ.ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

3η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Το Τμήμα Διοίκησης Τουρισμού του Πανεπιστημίου Πατρών και για τους/τις φοιτητές/τριες του τμ. Τουριστικών Επιχειρήσεων του πρώην ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας, στο πλαίσιο της Πράξης με Κωδικό ΟΠΣ 5030937 (ΕΚΤΠ01) με τίτλο: «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Πατρών», που υλοποιείται στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία 2014-2020» και συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο-ΕΚΤ) και από Εθνικούς πόρους, σύμφωνα με τους όρους και τους κανόνες του Προγράμματος, παρέχει την δυνατότητα πραγματοποίησης Πρακτικής Άσκησης με συμμετοχή στην αμοιβή του/της ασκούμενου/νης φοιτητή/τριας (269,89€ για κάθε μήνα ΠΑ) και ασφάλεια (1% κατά επαγγελματικού κινδύνου), σε 35 φοιτητές/φοιτήτριες του τμήματος, που πληρούν τις προϋποθέσεις έτσι ώστε να εργαστούν με πλήρες ωράριο και υποχρεώσεις σε φορείς απασχόλησης σε θέσεις σε συνάφεια με το αντικείμενο σπουδών του τμήματος.

Περισσότερες πληροφορίες στα επισυναπτόμενα αρχεία

Επισυναπτόμενα αρχεία:

3η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ