ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΜ. OIKONOMIΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ

Επιστημονικός Υπεύθυνος: ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ για το ακαδ. έτος 20-21

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΤΜ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 20-21

Το Τμήμα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ, μετά από έλεγχο των αιτήσεων που κατατέθηκαν έως τις 09/02/2021 (12:00 μεσημέρι),  προέκυψε ο συνημμένος  αξιολογικός πίνακας βάσει της ακόλουθης σχέσης:

Τελικός Βαθμός Πρακτικής (ΤΒΠ) με τον οποίο θα γίνει κατάταξη:

ΤΒΠ=0,6×α+0.4×β

• α = ο αριθμός μαθημάτων (κατά τα εξάμηνα 1ο – 6ο) στα οποία έχει εξεταστεί επιτυχώς ο φοιτητής/τρια ΔΙΑ τον συνολικό αριθμό μαθημάτων (κατά τα εξάμηνα 1ο – 6οεπί 10 (ποσοστό βαρύτητας 60%)
  • β = ο μέσος όρος βαθμολογίας (κατά τα εξάμηνα 1ο – 6ο και στα επιτυχώς εξετασθέντα μαθήματα) του φοιτητή/τριας (ποσοστό βαρύτητας 40%)

Δίνεται η δυνατότητα υποβολής ένστασης εντός πέντε ημερών (5) από την επόμενη της ημέρας ανάρτησης των αποτελεσμάτων αξιολόγησης. Οι ενστάσεις θα κατατίθενται στη Γραμματεία του Τμήματος  και θα εξεταστούν από την ορισθείσα για αυτό τον σκοπό Επιτροπή Αξιολόγησης Ενστάσεων.

Ο Επιστημονικός Υπεύθυνος

ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ